Internet w polityce. Polityka w Internecie. 25.05.2015/26.05.2015 (PL)

eu-712739_1280

Czy śledząc bieżącą kampanię wyborczą wielokrotnie zadawałeś sobie pytanie: „Kto to wymyślił?”. Czujesz, że zrobiłbyś to lepiej?

Dowiedz się jak wygląda prowadzenie kampanii wyborczej od kuchni. Komu Internet pomaga, a komu przeszkadza w wygraniu wyborów. Dlaczego real-time marketing to klucz do sukcesu w dzisiejszym świecie?
Czy rowerzyści i właściciele psów mogą stanowić grupę docelową? Jak nie prowadzić kampanii i dlaczego działania negatywne czasem mogą zaszkodzić głównie ich nadawcy? Sprawdź się jako członek sztabu wyborczego jednego z kandydatów, rywalizuj, walcz i wygraj wybory!

Warsztat odbędzie się 25.05 (poniedziałek) w godzinach 15:00 – 20:00 oraz 26.05 (wtorek) w godzinach 15:00 – 20:00 w sali 947 Pałacu Kultury i Nauki. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona!

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat.

Warsztaty poporowadzą Katarzyna Wieleba i Michał Misztal.

Zapraszamy studentów stacjonarnych III roku studiów I stopnia oraz II roku II stopnia.

Warsztat współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.