Opis programu

„Profesjonalne staże kluczem do sukcesu w biznesie” to projekt realizowany przez Collegium Civitas we współpracy z agencją marketingową TOMO Group sp. z o.o.. Program powstał w odpowiedzi na rosnące wymagania pracodawców sektora reklamowego, którzy poszukując kompetentnych i wykształconych pracowników, wybierają osoby młode z praktycznym doświadczeniem w branży.

W ramach programu studenci Collegium Civitas* mogą uczestniczyć w profesjonalnych stażach zawodowych w agencji marketingu internetowego, brać udział w warsztatach podnoszących kompetencje poszukiwane przez pracodawców na rynku pracy, a także spróbować sił w konkursie na najlepszy pomysł biznesowy, którego laureaci pojadą na dwutygodniową wizytę studyjną do Izraela lub Japonii.

 


 

Podczas stażu w TOMO Group studenci poznają specyfikę działań w środowisku nowych technologii, nauczą się pracować indywidualnie oraz w grupie, również pod presją czasu. Stażyści poznają sposoby realizowania innowacyjnych strategii marketingowych i wizerunkowych, doskonaląc zdobywane umiejętności pod okiem dedykowanych mentorów.

Program stażowy gwarantuje studentom nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych, które w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem zapewnią absolwentom Uczelni uprzywilejowany start na otwartym rynku pracy.

Dowiedz się więcej Pobierz program stażu

 


 

Warsztaty organizowane przez Collegium Civitas oraz TOMO Group mają na celu podniesienie kompetencji poszukiwanych przez pracodawców na profesjonalnym rynku pracy, w szczególności umiejętności studentów z zakresu komunikacji, analizy danych, obsługi komputera oraz przedsiębiorczości. Szczegółowy program warsztatów będzie systematycznie publikowany w toku realizacji projektu.

 


 

Konkurs na najlepszy pomysł biznesowy ma na celu wykreowanie i wybór najciekawszych koncepcji biznesowych studentów Collegium Civitas. Autorzy trzech wyróżnionych pomysłów wyjadą na dwutygodniową wizytę studyjną do Japonii. Termin składania prac: 25 maja

Pobierz kartę oceny Pobierz regulamin konkursu Pobierz formularz konkursowy Kontakt

 


 

*W projekcie „Profesjonalne staże kluczem do sukcesu w biznesie” mogą brać udział studenci/studentki dwóch ostatnich semestrów studiów I i II stopnia, studiujący stacjonarnie na kierunkach: Socjologia, Politologia, Stosunki Międzynarodowe oraz Dziennikarstwo i Nowe Media, za wyjątkiem studentów specjalizacji dotowanych z innych projektów EFS. Rekrutacja i kwalifikacja kandydatów na staże oraz warsztaty odbywa się zgodnie z zasadami równego dostępu do informacji kobiet i mężczyzn, bez stereotypów i uprzedzeń